NDP Air Total Sprey Dezenfektanlar

NDP Air Total Havayı ve havanın temas ettiği her yüzeyi dezenfekte eder.Avian influenza, hıv, hepatit b, hepatitc, parainfluenza, E.coli, Aspergillus niger, Bacillus spp, bothrytis cinera, depo küfleri, mantarlar,bakteriler, gibi birçok zararlı mikroorganizmaları kolaylıkla dezenfekte eder , ortamdaki kötü kokuların giderilmesini sağlar.

hava ile dezenfeksiyon

Ndp air total etken maddeyi hedef yüzeye ulaştırma açısından benzersiz bir taşıt madde kullanır.28 gün boyunca etkilidir.

patentli formül

Ndp air total,%0.46 N-duopropenide ve %18.5 Isopropyl alcohol içermektedir.

kolay kullanım

Ndp air total,özel valf yapısı ile, şişe içeriğinin tamamen boşalmasını ve havaya karışmasını sağlar. Uygulanacağı odaya açık bir şekilde bırakılması odanın etkili biçimde dezenfekte olması için yeterlidir. Uygulama insanlar tarafından yapılmadığından işgücü kaybına neden olmaz. Kullanımı kolay ve pratiktir.

NDP Air Total Gaz Dezenfentan

Sunum İçin Tıklayınız

güvenli uygulama

Ndp air total, penetre olduğu yüzeylerde, deformasyon, renk değişikliği,aşındırma gibi istenmeyen etkilere neden olmaz. Cam.metaller(demir,çelik.aliminyum vs) ve polimerlerle reaksiyona girmez.

Ndp air total yanıcı gazlar içermez. Diğer kimyasalların uygulanmasının sakıncalı olduğu durumlarda güvenli kullanım sağlar.Biosidal ürünler sınıfında olduğundan sentetik kimyasalları kullanmaya gerek kalmaz.

ekonomik seçim

Büyük alanların dezenfeksiyonunu iş gücü gerektirmeden ve çok kısa sürede tamamlar. Tesislerin saatlerce kapalı tutulmasına gerek kalmaz. Tüm tesis biranda dezenfekte edildiğinden, farklı bölgelerden bulaşma riski olmaz. Rutin dezenfeksiyon uygulama sıklığını azaltır.

TC. Sağlık Bakanlığının B.10.0.0.T.SH.0.10.01.-839 Sayı ve 12 ocak 2009 tarihli izni ile çevre sağlığı onayı almıştır.

TC. Tarım bakanlığı veteriner dezenfektan ruhsatı

Avrupa birliği ve ispanya sağlık bakanlığının tüm yasal düğzenlemelerine uygundur.

Biosidal çevre sağlığı ürünleri içerisindedir.